Didim.gen.tr'ye Hoşgeldiniz!

Didim'e Ulaşım - Didim'e Nasıl Gidilir?

Ankara'dan Ulaşım ~ İzmir'den Ulaşim ~ İstanbul'dan Ulaşim

Didim Ulaşım Planı

Didim Otelleri ido deniz otobüsü
İstanbul Didim; ~ Didim Ulaşim ~ Aydin Didim Ulaşim ~ Bodrum Didim Ulaşim

Ankara Didim Ulasim

Didim'e En yakin havalimani Bodrum Havaalani transferi yapan firmalar yaklaşik 10 kilometre kadar daha yakin oldugu için Akbük yol güzergahi üzerinden Didim'e transfer yaparlar.
İzmir Hava limanina inenler Söke - Akköy üzerinden Didim'e ulaşirlar...
24 Saat Rezervasyon Tel: +90 212 444 0 849 / +90 850 333 0 849
www.thy.com.tr

YUKARI ( Diger Ulaşım Seçenekleri )

Ankara Didim Ulasim

izmir Didim Ulaşim İzmir Didim Ulaşım - Didim Seferleri

İzmir Adnan Menderes Havaalanina 150 km, Demir yolu havaalaninin içinden geçiyor. Tam saatleri uymayabilir. İzmir Hava limanindan İzmire yada İzmirden havalimanina düzenli seferler yapan HAVAŞ firmasinin otobüsleri var. Havaş ile İzmire gitmek çok kolay ve hesapli (10.- 15.- lira civarinda). Havaş otobüsü Belediye otobüsünü beklemek istemiyorsaniz , taksi de "pahali gelir" diyerek alamiyorsaniz havaalanindan İzmnire gitmek için iyi bir çözüm sayilabilir. Belediye otobüsünün saatlerinin (havaalanindan İzmire zaman çizelgesi - tarife) yazili oldugu belediye otobüs duraklari alt katta, gelen yolcu kapisinin ilerisinde yer alir. Havaş otobüsleri de buradan hareket ediyor. İzmire gidip oradan Didim'e giden bir direkt otobüse binebileceginiz gibi, tren saatine denk gelebiliyorsaniz Ortaklar kasabasina kadar tren ile gelip (sadece gündüz saatlerinde ! akşam saatlerinde sefer bulamayabilirsiniz) Ortaklar'dan Söke minibuslerine, oradan da Didim Midibüslerine aktarmali olarak binebilirsiniz. O kadar yolculugun üstüne aktarmalar çok fazla gelir diyorsaniz sizin için en dogrusu İzmirden direkt otobüse binebilir yada direkt taksi tutabilirsiniz.


YUKARI ( Diger Ulaşım Seçenekleri )

istanbul Didim Ulaşım Planı istanbul Didim Ulaşım Planı : - Didim Seferleri

İSTANBUL’DAN ULAŞIM İstanbul’ dan Didim’e ulaşmak için aşagidaki güzergah önerilebilir; İstanbul- Bursa – Balikesir- Manisa -İzmir –Söke - Didim